centrum ksero i druku Katowice
Punkt Ksero Katowice
Xero Katowice
drukarnia zamówienia
kontakt do drukarni w Katowicach
kontakt do drukarni w Katowicach

Druk zdjęć Katowice, Chorzów

Zdjęcia drukujemy na produkcyjnych maszynach Konica - Minolta serii Bizhub oraz ploterze pigmentowym o szerokości 103 cm. Możemy drukować Państwa zdjęcia od począwszy od najmniejszego formatu, a skończywszy na zdjęciach formatu B0. Istnieje możliwość konwersji zdjęć z kolorowych na barwy sephia, czarno-białe lub negatyw.


Poniżej przedstawiamy materiały na jakich drukujemy zdjęcia:

  • Papiery kredowe o grubościach 135g, 200g oraz 300g, do formatu SRA3 oraz na papierze powlekanym 120g do formatu B0
  • Druk na papierze ozdobnym o fakturze identycznej jak faktura płótna. Dzięki zastosowaniu tego papieru wydruk można przykleić na podkład z grubej tektury lub dykty, a następnie oprawić w ramę. Ostatecznie uzyskany efekt jest podobny do obrazu malowanego na płótnie,
  • Druk na białej folii samoprzylepnej. Wydrukowane w ten sposób zdjęcie można zaaplikować na wszelkie gładkie powierzchnie,
  • Druk na folii przeźroczystej folii samoprzylepnej. Dzięki zastosowaniu tej metody zdjęcia można wykleić na szybę uzyskując w ten sposób efekt witrażu. Po wydrukowaniu zdjęcia w odbiciu lustrzanym i po podklejeniu go białą folią uzyskujemy możliwość wyklejenia zdjęcia od wewnętrznej strony szyby tak, aby było widoczne od zewnątrz.
  • Druk zdjęć na metalizowanych papierach ozdobnych (np. złotych lub srebrnych) dzięki czemu uzyskujemy bardzo ciekawy efekt wizualny,
  • Druk zdjęć na kalce,
  • Druk zdjęć na podłożu magnetycznym,


skanowanie dokumentów Katowice

Możliwość druku zdjęć w formacie b0+ (szerokość 103 cm) na papierze w jakości foto, foliach samoprzylepnych oraz możliwość druku fototapet w brytach o nieograniczonym rozmiarze.


Proponujemy także druk zdjęć w formie albumu, który może zostać zgrzany termobindownicą lub może być zbindowany za pomocą metalowej spirali.


Istnieje możliwość druku kalendarzy z Państwa zdjęciami. Wykonujemy kalendarze jednoplanszowe, 6 - 13 planszowe w układzie miesięcznym oraz 52 planszowe w układzie tygodniowym. Na Państwa życzenie możemy wykonać inny typ kalendarza.

W sprawach wycen druku zdjęć oraz w przypadku innych pytań zachęcamy do kontaktu mailowego: wydruki@fiolet.pl, telefonicznego: (32) 745 31 44, (32) 745 01 11-13 lub osobistego z działem zamówień naszej firmy. Chętnie odpowiemy na wszystkie Państwa pytania!